Staň sa súčasťou

Tvorcovskej Komunity

Pre všetkých, ktorí chcú viac predávať, viac zarábať, budovať si silnejšie značky aj vyššiu sebadôveru.

Pozrite si Trailer Tvorcovskej Komunity:

Ukunu trailer Dominik
Prehrať video

V komunite je už

0 +

členov!

Tvorba + šírenie = 💰🧡🎓

Už dlhé roky sa vás každý deň snažím presvedčiť, že tvorba a šírenie obsahu je superdôležitá vec. Že vám prinesie viac predajov, menej nákladov, menej reklamácií, viac spokojnejších a múdrejších zákazníkov.  Že je to jedna z najlepších investícií do značky, vašej firemnej, ale aj tej osobnej. A že je to najrýchlejší spôsob, ako Vám buď šéf zdvihne výplatu, alebo sa o Vás potrhá konkurencia.

 

Pre všetkých, čo chcú tvoriť a šíriť, ktorí vidia v kvalitnom obsahu budúcnosť, sme vytvorili túto špecializovanú uzavretú komunitu.

 

S kurzom, návodmi, diskusiami, webinármi. Nazdieľame všetky vedomosti, na ktoré sme za tie roky prišli, priznáme prepadáky, ktoré sme si museli vytrpieť.

 

Zodpovieme si všetky zvedavé otázky, pomôžeme vyriešiť problémy, ktorým budete na svojej tvorcovskej ceste čeliť.  A spoznáte komunitu podobne nadšených ľudí, lebo veď v skupine je sila. 

Čo v Tvorcovskej komunite nájdete?

Video Lekcie

O tom, ako tvoriť a šíriť, s konkrétnymi postupmi, ukážkami, číslami.

Textové príspevky

Novinky, doplnkový materiál, aktuálne zistenia.

Úlohy a zadania

Aby ste všetky poznatky aj využili a zrealizovali.

Diskusie

Máte niečo na srdci. Spýtajte sa, pochváľte sa, poraďte sa. Komunita si pomáha!

Online webináre

Hovory naživo, interaktívna diskusia, hlbšia analýza situácie.

Bonusový materiál

Odmena za dôveru – všetky Filipove kurzy hneď dostupné, bez čakania.

Cena členstva: od 8,30€ / mesiac

14-dňová garancia vrátenia peňazí. Ak náhodou zistíte, že to nie je ono.

Zodpovedali sme vaše najčastejšie otázky ku kúpe a komunite.

Mediálnym partnerom uKunu je

Engerio vám pomôže váš obsah nielen distribuovať, ale aj tvoriť. Staňte sa klientom Engerio a získajte vstup do Tvorcovskej Komunity zdarma.

Stratégia 1: Prečo je dôležité mať stratégiu?

Ukážka video kapitoly z kurzu

Ako tvoriť obsah ktorý prinesie výsledky (Rozhovor)

Video pre nerozhodných

V oblasti médií a marketingu pôsobím 22 rokov. Najprv som v Zoznam.sk viedol rozvoj produktu, potom priniesol na Slovensko STROSSLE a urobil z neho úspešnú značku. Dnes našu technológiu na odporúčanie obsahu každý rok používa 100+ médií, 500+ klientov, a 3+ milióny čitateľov.

 

Všetky moje skúsenosti a vedomosti odovzdávam každý deň ďalej prostredníctvom newslettra, médií a všetkých populárnych sietí. Počas šiestich rokov som publikoval tisíce príspevkov, stovky videí a newslettrov, prerozprával desiatky prednášok, napísal 3 veľké kurzy, 2 vlastné knihy a kartovú hru. Plním si tak svoj životný cieľ – byť učiteľom.

 

Avšak čím viac tvorím, čím viac zistení zdieľam, tým viac tých otázok a dopytov chodí. Práve preto sme vytvorili Tvorcovskú Komunitu. Verím, že vám budem vedieť poslúžiť viac, aj že sa navzájom od seba viac naučíme, inšpirujeme sa.